O nas

Nasz serwis tworzy zespół młodych, dynamicznych osób, dla których motoryzacja znaczy w życiu wiele. Dlaczego akurat Kia? To proste – połączyła nas sympatia do tej marki. Wspólnie uważamy ją za synonim nowoczesności, dynamiczności i dobrego stosunku jakości do ceny. Samochody Kia cieszą się coraz większą popularnością w Polsce i na świecie, i nie widzimy w tej tendencji nic dziwnego.

Jako że Kia cały czas zaskakuje nas nowinkami technicznymi i coraz to nowymi modelami, podjęliśmy decyzję o stworzeniu strony, która będzie nas – miłośników koreańskiej marki – zrzeszać w jednym miejscu. Takim miejscem ma być właśnie serwis kiablog.pl.

Jesteśmy związani z motoryzacją – w różnym stopniu –  zawodowo, a prowadzenie tego bloga przede wszystkim ma nam sprawiać przyjemność i satysfakcję. Długoletnie doświadczenie i wiele godzin poświęconych na analizie kwestii motoryzacyjnych pozwala nam na pisanie tekstów wiarygodnych i mających potwierdzenie w rzeczywistości. Nie musisz więc obawiać się, że treści, które znajdziesz na kiablog.pl, będą nieprawdziwe lub niesprawdzone.

Postaramy się tu regularnie zamieszczać artykuły, teksty, zdjęcia i wszelkie materiały związane z marką Kia. Jeśli dysponujesz takimi i chciałbyś się podzielić, przejdź do zakładki „Współpraca” bądź napisz do nas na maila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *