Współpraca

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę, jeśli więc jesteś pasjonatem, fanem, posiadaczem lub znawcą samochodów marki Kia to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z chęcią wymienimy się informacjami, wiadomościami czy materiałami na temat marki. Gdybyś miał problem, bądź też chciał uzyskać pomoc w różnych kwestiach, także śmiało pisz – nasz zespół redakcyjny z chęcią wspomoże każdego miłośnika koreańskiej motoryzacji.

Zachęcamy również do komentowania naszych artykułów i dzielenia się spostrzeżeniami, uwagami, konstruktywną krytyką etc. Wszelkie formy kontaktu z nami są mile widziane. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy chcieliby tworzyć największy, nieoficjalny serwis internetowy o marce Kia, zawierający artykuły, newsy czy poradniki eksploatacyjne. Jeśli masz trochę wolnego czasu, interesujesz się motoryzacją i masz „dobre pióro” – nasz serwis o Kii jest idealnym miejscem do rozwijania swoich pasji.

Jeśli prowadzisz własną stronę poświęconą marce Kia lub w podobnej tematyce – zapraszamy do wymiany banerami pomiędzy nami. Zareklamujmy się wzajemnie, co nam wszystkim wyjdzie na dobre.

Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość za pomocą formularza kontaktowego podając adres swojej strony oraz prawidłowy email – odezwiemy się jak najszybciej.