Zawieszenie

Samochody koreańskiego koncernu są ostatnio niezwykle popularne na rynku samochodowym. Kia zachwyca zwłaszcza małymi samochodami miejskimi, które nie tylko doskonale się prowadzą, ale dodatkowo są niezwykle funkcjonalne i dostępne w atrakcyjnej cenie. Takie modele jak Cee’d czy Soul cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu kierowców i większość z nich zdążyła już wyrobić sobie pozytywną opinię na temat koreańskiego producenta. Zawieszenie w samochodach Kii należy do stabilnych. Najlepiej świadczy o tym fakt, iż do większości modeli montowane są amortyzatory pochodzące od renomowanych producentów na rynku części zamiennych jak np. amortyzatory Sachs. Dynamiczny rozwój koreańskiego koncernu pozwala na wprowadzanie stałych innowacji w dziedzinie zawieszenia, co umożliwia godną rywalizację ze światowymi tuzami motoryzacyjnymi do jakich należy Audi czy Toyota.

Amortyzatory Kia:
http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/amortyzatory,kia,100121-184.html

Sprężyny zawieszenia Kia:
http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/sprezyny-zawieszenia,kia,100113-184.html

Wahacze Kia:
http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/wahacz,kia,100571-184.html

Łożyska kół Kia:
http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe/lozysko-kola,kia,100579-184.html

  1. Firma Iparts ma bardzo bogaty wybór części samochodowych, przez co zawsze wybieram ich ofertę. Zawsze znajdę interesujące mnie produkty w korzystnych cenach. Polecam sklep każdemu!

  2. Myślę, że sklep Iparts jest najlepszy w kraju. Mają profesjonalną obsługę, świetny asortyment i są sprawdzeni przez wielu kierowców i użytkowników aut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *