Tak będzie wyglądała Kia Cee’d GT

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

Kia Cee’d w odmianie GT wygląda oszałamiająco. Samochód został przygotowany z myślą o międzynarodowych mistrzostwach TCR International Series. Jak prezentują się osiągi tego samochodu?

Niestety, nie posiadamy oficjalnej specyfikacji nowej Kii Cee’d. Na takie dane, południowokoreański producent będzie nas wstrzymywał do czasu oficjalnej premiery samochodu, która prawdopodobnie odbędzie się początkiem września bieżącego roku. Jednak dziennikarze zagraniczni podjęli się zdefiniowana specyfikacji samochodu w oparciu o dopuszczone, maksymalne osiągi aut w TRC International Series. Wiele wskazuje, że Kia Cee’d GT będzie wyposażona w dwulitrowy silnik, generujący moc rzędu ok. 335 KM. Oczywiście, wspomniana jednostka będzie charakteryzowała się turbodoładowaniem.

Poznaliśmy za to oficjalny wygląd nowej Kii Cee’d GT. Samochód został zaprezentowany na oficjalnym klipie wypuszczonym przez południowokoreański koncern motoryzacyjny – możecie to zobaczyć na poniższym filmie:

Trzeba przyznać, że Kia Cee’d GT prezentuje się wyśmienicie, prawda? Charakterystyczny wygląd dla samochodów sportowych: masywne nadkola, liczne przetłoczenia, wiele wlotów powietrza – to musi się podobać nawet najbardziej krytycznym fanom motoryzacji.

Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *