Dominacja KIA w Profesjonalnym Teście Flotowym SKFS 2019

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

X jubileuszowa edycja Testu Flotowego Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych jest już za nami. Kia Motors Polska zwyciężyła w 3 kategoriach spośród 9 nominowanych.

Samochodem segmentu C i mianem Auta Flotowego 2019, została Kia Ceed, w segmencie Crossover Mały tytuł zdobyła Kia Stonic, zaś w segmencie Crossover Duży zwyciężyła Kia Sportage.

Zwycięzca PTF SKFS jest wybierany wg 7 kryteriów  ocen. Należą do nich: ocena wyglądu zewnętrznego, ocena wnętrza pod względem funkcjonalności, ocena jazdy testowej, koszt zakupu i serwisowania, wartość rezydualna, emisja CO2 i zużycie paliwa. Wszystkie kryteria mierzone były na podstawie wcześniej przyjętych jednostek i wytycznych.

Test Flotowy SKFS składał się trzech etapów i trwał łącznie 10 miesięcy. Nominowane auta wybierano na podstawie tych, które były najczęściej kupowane przez klientów, a następnie komisja przeprowadzała testy na podstawie wskazanych kryteriów.

Koreańska marka cały czas cieszy się dużą popularnością wśród fanów motoryzacji, a Kia Motors Polska dokłada wszelkich starań, aby tak pozostało.

Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *