Kia Cadenza z nagrodą ICOTY

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (1 głos)

Kia Cadenza 2014 otrzymała nagrodę ICOTY, która przyznawana jest poprzez magazyn Road&Travel. Uroczystość ta zbiegła się w czasie z 25-leciem istnienia magazynu oraz rozpoczęciem Targów Motoryzacyjnych w Detroit.

Kia-Cadenza-2014Nagrody są co roku przyznawane w dwóch kategoriach – Samochodu Osobowego Roku oraz Samochodu Użytkowego Roku. Natomiast jeżeli chodzi o poszczególne kategorie, to przede wszystkim pod uwagę brane były – stylizacja, komfort jazdy, a także… poziom więzi emocjonalnej budowanej przez daną markę w zakresie działań marketingowych.

W samym jury zasiadają uznani dziennikarze motoryzacyjni, którzy reprezentują najważniejsze czasopisma branży samochodowej. Redaktor naczelny magazynu Road&Travel – Courtney Caldwell przyznał, że Cadenza  wygrywa przede wszystkim z powodu zdecydowanego dążenia marki do obecności w segmencie entry-lux.

Nie jest to jednak jedyne wyróżnienie, które otrzymała już Kia Cadenza. Całkiem niedawno, bo kilka miesięcy temu model ten plasował się w czołowych miejscach testów porównawczych magazynu Motor Trend, a oprócz tego znalazł się w szerokim gronie samochodów nominowanych do Samochodu Roku Ameryki Północnej 2014. W zeszłym roku nagroda ICOTY trafiła do innego modelu koreańskiego producenta – Kii Optimy.

Kia Cadenza z nagrodą ICOTY, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *