Kia GT coupe w 2016?

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

W 2016 roku ma zadebiutować produkcyjna wersja Kii GT coupe – tak wynika z nieoficjalnych informacji zagranicznych magazynów motoryzacyjnych.

kia-gt-conceptMija już przeszło dwa lata od momentu, gdy koreański koncern zaprezentował koncepcyjny model GT, który wywołał spore zamieszanie w świecie motoryzacji. Auto zdecydowanej większości odbiorców przypadło do gustu, przez co zaczęły się pojawiać pytania dotyczące szans na zaprezentowanie wersji produkcyjnej. Dziś wiemy, że samochód trafi do produkcji początkiem 2016 roku. Samochód oczywiście zostanie odpowiednio przeprojektowany, ale w przyszłym roku powinniśmy zobaczyć oficjalny projekt.

Z ciekawych premier warto wspomnieć także o modelu GT roadster, który zadebiutuje początkiem przyszłego roku podczas Targów Motoryzacyjnych w Detroit. Oprócz tego według plotek na tych samych targach zadebiutować może wersja cabrio oraz usportowione odmiany Kii Cee’d i Kii Rio GT. Im bliżej targów, tym więcej przecieków dotyczących stoiska koreańskiej marki powinniśmy otrzymywać. Będziemy starali się być na bieżąco z każdą oficjalną i nieoficjalną informacją.

Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *