Kia Lotos Race zagra wraz z WOŚP

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

Kia Lotos Race po raz kolejny zagra wraz z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zgodnie z tradycją podczas występów nie zabraknie wstawek motoryzacyjnych.

kia-lotos-raceO motoryzacyjnym charakterze świadczą m.in. charytatywne akcje wystawione przez Kia Lotos Race. W ramach nich można wylicytować np. wyjazd na poznańską rundę Mistrzostw Polski Kia Picanto, a także szkolenie w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara.

Przedstawiciele Kia Lotos Race obecni będą ponadto na warszawskiej „Moto Orkiestrze”, która w najbliższą niedzielę uruchomi silniki na terenie AON Rembertów. Tam też będzie można zobaczyć na własne oczy i wsiąść do Kii Picanto oraz Kii pro_cee’d GT.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierać będzie pieniądze, które docelowo zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Szpitale zostaną zatem wyposażone m.in. w wielonarządowe tomografy komputerowe, RTG przyłóżkowe, radiologiczne stacje diagnostyczne oraz aparaty USG przygotowane do badań typu FAST.

Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *