Kia Optima dla supermena

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (1 głos)

Podczas targów motoryzacyjnych w Chicago koreański koncern zaprezentował model Optima przeznaczony dla… supermena.

Kia Optima w specjalnej wersji hybrydowej zarówno w środku jak i na zewnątrz posiada charakterystyczny niebiesko-czerwony schemat barwy wraz z logo supermena. W związku z tym samochód jest unikalny i bez wątpienia nie można go pomylić z żadnym innym. Ponadto samochód supermena został wyposażony w sportowe zawieszenie, nowy spoiler oraz unikatowe felgi.

Wnętrze samochodu nie jest pozbawione klimatu. Fotele wykończone są przy użyciu niebieskiej skóry z czarnymi elementami. Na kierownicy znajduje się charakterystyczny znak supermena w postaci litery S. Specjalna Kia Optima powstała we współpracy DC Entertainment oraz Super Street Magazine. Auto posłuży do wsparcia akcji „We can be heroes”, w ramach której pomoc udzielana jest kobietom, dzieciom i rodzinom, które ucierpiały na skutek głodu w Afryce.

Oprócz samochodu supermena Kia stworzyła jeszcze siedem modeli poświęconych bohaterom komiksów. Wśród nich znaleźli się Batman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash, Aquaman oraz Cyborg. Ostatni samochód będzie posiadał znaki charakterystyczne dla wszystkich superbohaterów.

Kia Optima dla supermena, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Kategoria: Newsy
  1. A może jakaś seryjna wersja ? 🙂 Założę się, że znalazł by się nie jeden superman, chętny na przejażdżkę takim autkiem 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *