Kia Sportage – zmiany po faceliftingu

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

Kia nie zwalnia tempa i dostosuje swoje samochody do wymagań klientów. Gdy auto jest zbyt długo na rynku, koreański koncern decyduje się najczęściej na jego facelifting. Teraz przyszła pora na Kię Sportage – jakie zmiany dotyczą tego modelu?

kia sportage faceliftingTrzecia generacja z rodziny Sportage debiutowała na rynku w 2010 roku. Minęło już zatem trzy lata od momentu prezentacji najnowszej Kii Sportage, co jest wystarczającym czasem na przeprowadzenie drobnych zmian. Koreański producent co jakiś czas odświeża oferowane samochody tak, aby cały czas były atrakcyjne z punktu widzenia klientów.

Niedawno do sieci trafiły oficjalne zdjęcia odświeżonej Kii Sportage. Zmiany – tak jak przypuszczano, nie są rewolucyjne, ale sprawiają, że auto wygląda odrobinę nowocześniej. Przede wszystkim zmieniono przedni wlot powietrza oraz zmodyfikowano przednie światła przeciwmgłowe. Natomiast jeżeli chodzi o tył pojazdu to zmiany dotyczą wyłącznie tylnych świateł, które w wersji poliftingowej otrzymały diody. Nie podano póki co oficjalnych informacji dotyczących odświeżenia gamy silników Kii.

Auto niebawem zadebiutuje na koreańskim rynku motoryzacyjnym. Do Europy trafi prawdopodobnie już we wrześniu podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Frankfurcie.

Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *