Kia Stinger w niesamowitej odmianie

VN:D [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (1 głos)

Kia Stinger już w bazowej wersji produkcyjnej cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców. Tym razem, auto zostało dodatkowo ‘odpicowane’ poprzez firmę West Coast Customs.

Co udało się wyciągnąć firmie zajmującej się zawodowo tuningiem samochodowym z Kii Stinger? Przekonajcie się sami. Przypomnijmy tylko, że firma West Coast Customs była kiedyś bardzo mocno związana z programem Pimp My Ride znanym młodzieży z kanału MTV 😉

Auto zostało zmienione głównie w zakresie modyfikacji wizualnych. Już pierwszy rzut oka na auto sprawia, że widzimy zauważalnie podkreśloną sportową sylwetkę auta za pośrednictwem m.in. powiększonych zderzaków, zmodyfikowanego zderzaka, czy też dyfuzora wraz z czterema końcówkami wydechu. Auto dostępne jest w wyjątkowym, niebieskim lakierze.

W zakresie wersji silnikowych, najmocniejsza wersja Kii Stinger wyposażona zostanie w silnik V6 o pojemności 3,3 litra wraz z podwójną turbosprężarką. Silnik ten rozwijać będzie nawet 370 KM oraz 510 Nm mocy. Oznacza to, że będzie to najprawdopodobniej najmocniejsza Kia w historii południowokoreańskiego koncernu. Auto przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie 4,9 sekundy, zaś polski cennik dla kierowców chętnych na zakup Kii Stinger rozpoczynać się będzie od 149 000 PLN.

Kia Stinger w niesamowitej odmianie, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *