Kia współpracuje z Tomaszem Kucharem

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

Koncern Kia Motors został oficjalnie partnerem Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara. Inicjatywa ta ma w założeniu edukację polskich kierowców oraz rozpowszechnianie zapomnianych przez niektórych zasad bezpieczeństwa na drodze.

kia kucharKoreański producent przekaże w ramach współpracy osiem nowych modeli cee’d w wersji kombi, które zasilane będą przy pomocy silników diesla 1.6 CRDi. Oprócz wspomnianego pojazdu Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara otrzyma również cee’dy w odmianie hatchback z benzynowymi motorami pod maską o pojemności 1.6 litra.

Samochody te będą wykorzystywane podczas szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy, zajęć z eco-drivingu oraz szkoleń dla flot firmowych. Co ważne – kursy będą organizowane na terenie całego kraju. Bazę ma stanowić ośrodek centralny ulokowany w Borach Tucholskich (na terenie byłego lotniska wojskowego). Na temat współpracy zainteresował się sam właściciel Akademii Bezpiecznej Jazdy – Tomasz Kuchar, który w jednym z wywiadów przyznał, że otrzymane samochody mieli już okazję przetestować i bardzo pozytywnie zaskoczyły one instruktorów ABJ.

Kategoria: Newsy
  1. Maciek napisał/a:

    Co do kursów dla kierowców jestem bardzo przychylny ponieważ wiekszość ludzi nie potrafi dobrze jeździć a „eco driving” to bardzo trudna sztuka dlatego uważam że każdy kierowca powinnien poddać sie takiemu szkoleniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *