Kia zapowiada nowy projekt

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

Na salonie samochodowym, który odbędzie się końcem września w Paryżu Kia zaprezentuje swój nowy samochód. Będzie to trzecia generacja modelu Carens, która ze swoimi poprzedniczkami będzie mieć niewiele wspólnego.

Nowy samochód od koreańskiego producenta zostanie zaprojektowany od podstaw. Świadczy o tym nie tylko zmiana kształtu karoserii, ale także inny rozstaw osi. Jeżeli chodzi o sam design to będzie nawiązywał do najnowszych modelów Kii, które są zachwalane na całym świecie. Kia Carens otrzyma charakterystyczną dla prestiżowych modelów koreańskiego koncernu atrapę chłodnicy. Na uwagę zasługują podłużne światła, które rozciągają się w kierunku słupka A.

Jeżeli chodzi o nadwozie to Kia Carens będzie dostępna w dwóch wersjach – pięcioosobowej i siedmioosobowej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Kia może zostać wyposażona w napęd na cztery koła. Współpraca z Hyundaiem pozwala przypuszczać, że południowokoreański koncern po drobnych zmianach stylistycznych również zdecyduje na wprowadzenie Kii Carens do swojej oferty. Póki co, niezależnie czy pod skrzydłami Hyundaia, czy Kii nie wiadomo w jakich wersjach silnikowych będzie dostępny najnowszy produkt. Wszystkiego mamy dowiedzieć się podczas jednych z najbardziej prestiżowych targów motoryzacyjnych, które odbędą się 27. września w Paryżu.

Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *