Mobilna gra wyścigowa od Kia

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (1 głos)

Koreański producent samochodów rozpoczyna promocję modelu Pro Ceed GT. Trzeba przyznać, że marka Kia postawiła na dość… nietypowy sposób.

Mobilną grę można pobrać ze strony www.gt-ride.pl. Dostępna jest zarówno na smartfony jak i tablety, które wyposażone są w system operacyjny iOS lub Android.

Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę to gracze mają możliwość indywidualnego budowania poszczególnych tras w 3D, a sterowanie odbywa się poprzez poruszanie tabletem lub smartfonem. Czujniki, które są wbudowane w aparaty śledzą ruchy użytkownika i zamieniają je w trasy z zakrętami i pętlami.

Gra stanowi pewnego rodzaju internetową, multimedialną rozgrywkę. Zawodnicy mogą się dzielić i wymieniać stworzonymi trasami na Facebooku i rzucać im wyzwania. Każda aktywność nagradzana jest punktami. Można otrzymywać je m.in. za tworzenie tras, wyścigi na trasach innych użytkowników oraz wygrane pojedynki. Gra ma globalny zasięg, a już w marcu odbędzie się losowanie, w którym do wygrania będzie Kia Ceed GT. Weźmie w nim udział 100 najlepszych zawodników.

Mobilna gra wyścigowa od Kia, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *