Nadchodzi nowa Kia Soul

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

W dniu jutrzejszym rozpoczynają się targi Poznań Motor Show 2014, podczas których publiczności szerzej zaprezentowana zostanie najnowsza Kia Soul.

kia-soul-2014Poznań Motor Show to zdecydowanie największe tego typu wydarzenie w Polsce. Na czterodniowych targach stoiska wystawi ponad 200 firm z całego świata, które zaprezentują się w dziewięciu pawilonach oraz na przestrzeni otwartej.

Kia skupia swoją uwagę wokół swojego najnowszego produktu – modelu Soul. Kolejna generacja Soula dość mocno różni się w porównaniu z poprzednikiem, zarówno jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny. Dzieje się tak m.in. z faktu, że w nowym Soulu postanowiono zmienić całkiem płytę podłogową, którą wykorzystano m.in. w nowej Kii cee’d, przez co nowy Soul jest zauważalnie większy od poprzednika.

Kia Soul 2014 w Polsce będzie dostępna w bogatych wersjach wyposażeniowych. Zawierają one m.in. przednie światła LED, system bezkluczykowej aktywacji pojazdu wraz z przyciskiem start/stop, automatyczną klimatyzację, skórzaną tapicerkę, elektrycznie podgrzewane fotele, panoramiczne okno dachowe, radio z kamerą cofania oraz systemy łączności bezprzewodowej. Ponadto kierowca ma łącznie do wyboru 11 wersji kolorystycznych, a 3 z nich można połączyć z innym odcieniem dachu – białym lub czarnym.

Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *