Nowa Kia K4 tylko dla Chin

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

Podczas Salonu Samochodowego w Chengdu koreański koncern zaprezentował swój najnowszy model – Kia K4, który dostępnie będzie wyłącznie na rynku w Chinach.

kia-k4Z zapowiedzi koreańskiego producenta wynika, że nowa Kia K4 nigdy nie będzie dostępna na innych rynkach, oprócz Chin. Samochód został specjalnie przygotowany pod rynek chiński, przez co powinien trafić w gusta tamtejszych kierowców. Mimo to, auto nie odbiega stylistycznie od zaoferowanych już dotąd samochodów w Chinach. Podobnie jak pozostałe samochody Kia, także model K4 charakteryzuje się sporymi reflektorami przednimi, które zachodzą na bok oraz typowy dla nowych Kii „tygrysi nos”.

Długość samochodu będzie wynosić 4700 mm, 1815 mm szerokości, 1465 mm wysokości, natomiast rozstaw osi to 2770 mm. W początkowych tygodniach sprzedaży, Kia K4 będzie oferowana wyłącznie z dwoma, wolnossącymi silnikami. Będzie to jednostka napędowa o pojemności 1,8 litra, która generować będzie 143 KM mocy oraz mocniejszy silnik o pojemności 2 litrów, generujący 155 KM. W obu przypadkach napęd przenoszony będzie za pośrednictwem 6-przekładniowej, automatycznej skrzyni biegów.

Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *