Nowa Kia Soul w 2013 roku?

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

Kilka dni temu pojawiły się pierwsze informacje, według których Hyundai Kia Automotive Group ma zamiar wypuścić nowy, odświeżony model w 2013 roku.

Kia Soul jest jednym z bardziej udanych modelów koreańskiego producenta samochodowego. Wszystko wskazuje na to, że czteroletni, kanciasty hatchback doczeka się swojego następcy. Według informacji podanych przez Reutersa Kia zamierza wprowadzić nowy produkt w 2013 roku. Z pierwszych informacji wynika, że nowa Kia Soul będzie korzystać ze stylistyki nowych modelów Rio oraz Optima.

Wszystko wskazuje na to, że najnowszy produkt Kii zostanie pozbawiony ostrych krawędzi na rzecz opływowych kształtów. Według zapewnień producenta nowa Kia ma co prawda dalej utrzymać „pudełkowy” wygląd, ale dodatkowo ma zostać nadany jej sportowy charakter między innymi za pośrednictwem większego grilla.

Kia Soul to najchętniej kupowany samochód z koncernu Hyundai Kia Automotive Group w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie na tym rynku samochodowych nowa wersja Soul zadebiutuje. Trudno jednoznacznie określić planowaną datę premiery, ale póki co nieoficjalnie mówi się o połowie 2013 roku. Dodatkową ciekawostkę stanowi kampania reklamowa zorganizowana wokół nowego modelu Kii. Najprawdopodobniej w reklamach telewizyjnych będziemy mogli ponownie ujrzeć słynne chomiki, które reklamowały Kię Soul w 2009 roku.

Kategoria: Newsy
  1. Nowy Soul na pewno ma się pojawić, ale na razie nie żadnych szczegółów na ten temat. Na necie można znaleźć jedynie jakieś zdjęcia, które rzekomo przedstawiają nowego Soula, ale o ich wiarygodności, nikt nie może zaświadczyć…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *