Tak będzie wyglądał nowy van Kii

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosy)

Od momentu zatrudnienia Petera Schreyera Kia odnosi sukcesy na wielu płaszczyznach. Tym razem południowo-koreański koncern celuje w stworzenie dużego auta rodzinnego, które mogłoby zagrozić europejskiej konkurencji.

Kilka dni temu do internetu trafiło pierwsze zdjęcie mające zapowiadać zaplanowanego minivana. Ma on być następcą wysłużonej już Kii Carnival, która na rynku obecna jest od niemal 9 lat. Jeżeli spojrzymy na ostatnie sukcesy Kii w poszczególnych autosegmentach to możemy z niecierpliwieniem zacierać ręce na myśl o planowanym modelu.

Z jednego, zaprezentowanego dotąd zdjęcia niezbyt dużo można wywnioskować. Mimo to wiadomo, że auto będzie posiadać charakterystyczne, wysokie nadwozie. Wiele wskazuje na to, że tylne drzwi będą przesuwane lub też przesuwanie za pomocą elektryki. Z zapowiedzi producenta wynika, że samochód przede wszystkim ma charakteryzować się ogromną przestronnością we wnętrzu oraz wyjątkową funkcjonalnością.

Póki co nie znamy żadnych szczegółów dotyczących wersji silnikowych lub też cenowych auta. Pierwsze okazja do oficjalnego debiutu nowej Kii Carens nastąpi już 20 kwietnia podczas Targów Motoryzacyjnych w Pekinie.

Kategoria: Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *